Od chvíle, kdy Hideo Kojima poprvé představil svou hru Death Stranding na E3 2016, tak je hra dodnes jednou velkou záhadou.

V nedávné aktualizaci na Twitteru Kojima odhalil, že Death Stranding je nyní v „kritické fázi“ procesu vývoje. Hideo informoval, že hra dosud neprošla fázemi ladění a testování. Tvůrce také potvrdil, že hraje hru každý den a rozhoduje o tom, které prvky ve hře zůstanou a které naopak budou vyřazeny.

Přitom nedávné setkání Hidea s několika vedoucími pracovníky marketingu společnosti Sony, podnítilo spekulace ohledně data vydání Death Stranding. Fotografie z Twitteru, kterou zveřejnil výkonný ředitel společnosti PlayStation, ukázala, že lidé v Sony jsou nadšeni, že mohou s Kojimou pracovat další dva týdny. Tweet vyvolal spekulace, že Sony a Kojima brzy oznámí datum vydání Death Stranding.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Možná se více dozvíme dnes ve 22:00 během prvního vydání prezentace PlayStation State of Play, kde má Sony fanouškům PlayStationu a PlayStationu VR nabídnout nové trailery, informace, nová herní oznámení i gameplay záběry z očekávaných her.

Death Stranding je nyní ve vývoji exkluzivně pro PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno