Death Stranding je v "kritické fázi" vývoje, Kojima hraje hru každý den
Domů » Hry » Death Stranding » Death Stranding je v “kritické fázi” vývoje, Kojima hraje hru každý den

Death Stranding je v “kritické fázi” vývoje, Kojima hraje hru každý den

Od chvíle, kdy Hideo Kojima poprvé představil svou hru Death Stranding na E3 2016, tak je hra dodnes jednou velkou záhadou.

V nedávné aktualizaci na Twitteru Kojima odhalil, že Death Stranding je nyní v „kritické fázi“ procesu vývoje. Hideo informoval, že hra dosud neprošla fázemi ladění a testování. Tvůrce také potvrdil, že hraje hru každý den a rozhoduje o tom, které prvky ve hře zůstanou a které naopak budou vyřazeny.

Přitom nedávné setkání Hidea s několika vedoucími pracovníky marketingu společnosti Sony, podnítilo spekulace ohledně data vydání Death Stranding. Fotografie z Twitteru, kterou zveřejnil výkonný ředitel společnosti PlayStation, ukázala, že lidé v Sony jsou nadšeni, že mohou s Kojimou pracovat další dva týdny. Tweet vyvolal spekulace, že Sony a Kojima brzy oznámí datum vydání Death Stranding.

Přečtěte si  Black Friday s Playstation

Možná se více dozvíme dnes ve 22:00 během prvního vydání prezentace PlayStation State of Play, kde má Sony fanouškům PlayStationu a PlayStationu VR nabídnout nové trailery, informace, nová herní oznámení i gameplay záběry z očekávaných her.

Death Stranding je nyní ve vývoji exkluzivně pro PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro. 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Přes 10 minut dlouhý Story Trailer na Yakuza: Like a Dragon

Další doporučené příspěvky
 
V Death Stranding můžete Sama opít a udělat bordel ve svém pokoji

Alkohol není řešením - ani v post-apokalyptickém světě a Sam...