Po třech filmových trailerech nám konečně Hideo Kojima přivezl na E3 ukázat gameplay záběry z připravované hry Death Stranding.

Nový trailer nám odhaluje základní herní mechaniky, které zahrnují řadu dlouhých pěších túr, lezení po skalách, překonávání propastí i brodění se divokou řekou, to vše je jen začátek.

Kojima prozradil, že Sam, postava Normana Reeduse je na rozdíl od všech klasických hrdinů vojenského tipu spíše pracujícím mužem.

Trailer nám také konečně představil dvě zcela nové ženské postavy, které ve hře ztvární Lea Seydoux (známá pro filmy jako  Mission Impossible: Ghost Protocol ) a Lindsay Wagnerová, nejznámější pro své role na  The Six Million Dollar Man a  The Bionic Woman, ty budou ve hře po boku Normana Reeduse, Guilera Del Toro a Madse Mikkelsona.

Přečti si  Pre-load Mass Effect: Legendary Edition je nyní k dispozici na Xbox, připravte si 84 GB volného místa

Hideo Kojima prozradil, že tyto dvě nově představené postavy nejsou zdaleka posledními postavami ve hře a že je tu řada dalších postav, které jsme doposud neviděli. Také uvedl, že všichni členové obsazení jsou lidé, se kterými toužil pracovat. Neřídil se tak žádným marketingem, ale jen svou vlastní touhou a tvůrčí inspirací a tak každého z nich požádal, zda by mohli být v jeho hře.

Death Stranding se nyní vyvíjí exkluzivně pro PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno