První střílečka, která byla vyvinuta Arkane Studios a vydána v době, kdy již spadalo pod Miicrosoft, byla jako exkluzivita pro PS5, ale to by se již brzy mohlo změnit.

Deathloop byl uveden na trh loni v září jako exkluzivní titul pro PS5, přičemž smlouva o exkluzivitě byla podepsána mezi Sony a Bethesdou předtím, než byla tato společnost koupena Microsoftem. Samozřejmě, vzhledem k tomu, že byla vyvinuta studiem, které nyní vlastní Xbox, bylo jen otázkou času, kdy zamíří také na platformu Microsoftu. A jak se zdá, tak se tento čas právě blíží.

Jak si všiml uživatel na Redditu, zdá se, že Deathloop se nedávno objevil na Xbox Store. Přesněji řečeno, v obchodě byl uveden obrázek hry s možností předobjednávky, což naznačuje, že by mohla být brzy spuštěna pro Xbox Series X/S.

Přečti si  Akcie Activision Blizzard v hodnotě 267 325 000 USD byly prodány, což naznačuje pochybnosti o sloučení Xbox

Časová exkluzivita pro PS5 byla na rok, přičemž před spuštěním bylo potvrzeno, že období skončí 14. září 2022. Jak dlouho tedy bude trvat, než hra vyjde pro Xbox, se teprve uvidí, ale pravděpodobně to bude dříve než později. Samozřejmě, jak je tomu u všech first party Xbox titulů, hra bude pravděpodobně dostupná také prostřednictvím Xbox Game Pass.

Deathloop je aktuálně dostupný pro PS5 a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno