Vývojáři ze studií Arkane a Bethesda pilně pracují na dokončení jejich ostře sledované novinky Deathloop. Nyní se týmy skrze oficiální Twitter účet PlayStation pochlubily s novým trailerem, který sice nepatří mezi ty nejdelší, ale hráče jistě zaujme nejen vloženými gameplay záběry.

Příběh se točí okolo Colea, chlapíka, který se vydává na ostrov Blackreed, aby zničil 8 předem daných cílů, což povede k úspěšnému dokončení jeho mise. Na ostrově ovšem probíhají vskutku zajímavé experimenty a Cole se tak náhle octne zaseknutý v časové smyčce. Po své smrti se Cole vždy znovu probere zdráv i se svými vzpomínkami, které nafarmil před svou smrtí. V cestě za splněním mise mu nebudou stát jen časové paradoxy, ale také agentka Julianna, které jeho počínaní není ale vůbec pochuti.

Přestože Bethesdu společně s Arkane Studios zakoupila na začátku roku společnost Microsoft,  Deathloop je ve skutečnosti hrou od Bethesdy, která vzhledem k předchozím dohodám, které byly uzavřeny před akvizicí společnosti Microsoft, vyjde jako časová exkluzivita pro PS5. Ve stejném datu hra vyjde i na PC.

Přečti si  Nové gameplay záběry z MotoGP 21

Deathloop je ve vývoji pro PC a konzole Xbox a PlayStation.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno