Titul Arkane Studios také obdrží novou aktualizaci Goldenloop s novou zbraní, schopností, cross-play matchmakingem a dalšími.

Střílečka z pohledu první osoby Deathloop od Arkane Studios konečně přichází na Xbox Series X/S a PC prostřednictvím Microsoft Store 20. září. Bude také k dispozici pro předplatitele Xbox Game Pass. Níže se podívejte na nejnovější trailer.

Deathloop je o Coltovi, který se ocitne v pasti na ostrově Blackreef a musí zabít osm cílů za 24 hodin, aby prolomil smyčku v níž je uvězněn. Proti němu stojí Julianna, tajemná vražedkyně, kterou, jak se zdá, zná. Pomocí různých schopností, zbraní, cetek a dalších věcí musí Colt přijít na to, jak zabít všech osm cílů a uniknout. Hráči mohou také povolit online hru a bojovat nebo ovládat Juliannu, která má jedinečné schopnosti, vzhledy a zbraně.

Přečti si  Letní bouřky a výpadky proudu? Praktický průvodce výběrem správného UPS, který udrží data v bezpečí

Spolu se základní hrou a jejími vylepšeními bude verze pro Xbox obsahovat aktualizaci Goldenloop, která bude také spuštěna 20. září. Přidává novou schopnost, zbraň a drobnosti spolu s cross-play matchmakingem.

Deathloop je aktuálně dostupný pro PS5 a PC přes Steam. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno