V roce 2598 se svět změnil k nepoznání. Katastrofy a války zničily staré civilizace, zanechávající za sebou trosky, v nichž se zrodily nové mocnosti. Kultové, představující zbytky kdysi mocných organizací, nyní ovládají společnost a kulturu pomocí své neotřesitelné dominance. Naproti tomu Klany, suroví a divocí bojovníci, byli vytlačeni na okraj existence, ale nyní se vracejí s jediným cílem – zničit své prastaré nepřátele a získat zpět, co jim bylo ukradeno. Tento nemilosrdný boj o přežití a nadvládu určuje osud celé zničené Evropy.

Společnost CMON nedávno zahájila crowdfundingovou kampaň na Gamefoundu pro svou novou deskovou hru Degenesis: Clan Wars. Tato hra je zasazena do temného postapokalyptického světa Evropy v roce 2598, kde se odehrává dramatický konflikt mezi dvěma hlavními frakcemi: Kulty a Klany. Kultové, představující 13 různých skupin, drží monopol na společnost a kulturu, zatímco Klany jsou divocí bojovníci, kteří byli vytlačeni na okraj civilizace a nyní se vrací, aby se pomstili a zničili své nepřátele.

Přečti si  Veterán studia Naughty Dog se vrací po čtyřech letech působících ve studiích The Initiative a Deviation Games

Degenesis: Clan Wars je asymetrická taktická hra pro 2-5 hráčů s hrací dobou kolem 90 minut. Hráči se mohou buď přidat k Operativcům, kteří chrání Protektorát, nebo se stát Hostilem, velitelem nepřátelských Klanů. Hra je vypadá, že hráče se bude snažit nejen příběhovým pozadím, ale nabízí i kombinaci kooperativních a kompetitivních prvků, což zajišťuje vysokou znovuhratelnost a intenzivní zážitky při každé hře.

Kampaň na Gamefoundu nabízí různé úrovně podpory a několik exkluzivních bonusů pro backery. Podpora této kampaně zahrnuje nejen základní hru, ale také rozšíření a další herní prvky, které obohacují zážitek z hraní. Pro mě osobně je tak jen otázkou, zda se spojení CMON a ADC Blackfire „přetaví“ do českého vydání této zajímavě vypadající hry.

Přečti si  Původní Resident Evil byl v Evropě hodnocen pro PC

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno