Veřejné demo/beta k očekávané online sci-fi RPG hře Anthem na závěr nabídlo hráčům speciální událost nazvanou The Storm.

Ta bohužel nefungovala dle představ a řada hráčů hlásila, že na událost během freeplay vůbec nenarazila. Bohužel ani mi jsme neměli to štěstí. Oč tedy šlo?

Ti kteří měli to štěstí a událost mohli ve hře zažít informují že šlo o apokalyptický event nazvaný The Storm. Ten naznačil, jakým způsobem bude pravděpodobně žít dynamický svět hry. Tato událost se ukázala ve freeplay režimu hry, kdy hráči mohli volně prozkoumávat mapu hry. Dle informací se byla událost nejčastěji k vidění v Great Falls Canyon.

Událost se projevila změnou počasí, kterou doprovázely i zneklidňující zvuky. Poté následovalo něco, co vypadalo jako obří ohnivá bouře připomínající příchod tornáda. V druhé polovině eventu se potom začali objevovat nepřátelští obři, které doprovázely hordy menších nepřátel. K jejich poražení a získání odměny bylo zapotřebí plně vybaveného zkušeného čtyřčlenného týmu.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

Podobné eventy můžeme znát například z Destiny, kde se při průzkumu jednotlivých oblastí objevují s určitým časovým odstupem podobné události.

Jak celý event probíhal se mlžete podívat v níže přiloženém videu. Pokud jste měli štěstí a události jste se zúčastnili, dejte nám o tom vědět v komentářích.

Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno