Vývojářský tým Bungie se dříve nechal slyšet, že nerfnutí některých zbraní by nemělo být prvoplánovým krokem k vybalancování hry.

Nicméně s příchodem PvEvP režimu Gambit převládá u hráčů jedna exotická zbraň a tou je Sleeper Simulant a jak se zdá, tak frustrace ubrečených fanoušků se již dostala do mysli vývojářů z Bungie, protože se aktuálně dívají na to jak v Gambitu tuto zbraň nerfnout.

To také přimělo Bungie k tomu, aby do světa vyslalo Tweet s informací, že se snaží upravit Sleeper Simulant, aby nebyl nejsilnější zbraní v Gambitu. V současné době není známo, co tato změna bude znamenat, nebo zda to ovlivní jiné herní módy mimo Gambit, protože Sleeper Simulant byl jednou z velmi populárních zbraní u týmů, které dokázali pokořit nový Last Wish raid. (Druhou nejpoužívanější zbraní byl Whisper of the Worm)

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Já osobně s nerfnutím zbraně nesouhlasím a to z několika důvodů:

Ano zbraň je sice silná a umožňuje hráčům zničit nepřítele i v případě, že používá supru. To z této zbraně dělá skvělou věc jak pro invaze tak i k obraně před útočníky. Navíc je zbraň schopna likvidovat nepřátele přes celou mapu.

Na druhou stranu šikovný sniper dokáže v Gambitu napáchat mnohem více škod, než hráč se Sleeper Simulantem. Pokud hráči “kňučí, že je tato zbraň OP, pak mají možnost si zbraň vychodit v questu a následně ji také používat, Sleeper Simulant totiž nepodléhá náhodnému dropu a tak jej může mát doslova každý.

Destiny 2: Forsaken je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

3 KOMENTÁŘE

  1. tvl takze clovek si to pracne vychodi,dela opruz ukoly aby mel proste nejsilnejsi zbran a oni ji nakonec nerfnou 😀 😀 no to jsou kokoti

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno