Destiny 2 včera obdrželo další Hotfix, který měl upravit vlastnosti exotické zbraně Sleeper Simulant a opravit další drobné chyby ve hře.

Ovšem jak se zdá, tak došlo i k dalším vcelku významným změnám, kdy jednou z nich je také vylepšení (usnadnění) Cayde’s Will questu, jehož dokončení by mělo být od nynějška pro hráče snazší. 

Jedním z nejobtížnějších kroků tohoto questu a zároveň překážkou pro řadu hráčů bylo získání pěti zabití invaderů hand kanónem v režimu Gambit. Většina invaderů však vstoupí na nepřátelské území se suprou, či připraveným Sleeper Simulantem a tak se ukázalo, že dosažení tohoto cíle mlže být pro většinu hráčů velmi obtížné.

Přečti si  STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

Nově tak má tento krok procentuální stupnici, která se plní z každého zabití hand kanónem, včetně AI nepřátel. Avšak zabití invadera tento procentuální podíl značně navyšuje.

Vzhledem k tomu jak silný Ace of Spades v Cruciblu a Iron Banneru je by tento krok mohl dávat do jisté míry smysl, ovšem na druhé straně tím Bungie opět degraduje smysl jedinečnosti této exotické zbraně.

Destiny 2: Forsaken  je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

1 komentář

  1. Petr Růžička nieje to zas až taký ťažký quest. Pamätám sa na questy z Destiny 1 ktoré boli omnoho ťažšie. Aspoň keď to človek spraví tak sa teší z úspechu. Chápem že sa chce Bungie polepšiť z predošlích dvoch dlc ale mali by to počúvanie urevaných deciek obmedziť.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno