Samsung Galaxy Note 9 bude na trhu za méně než dva měsíce, včera to oficiálně potvrdila společnost Samsung.

Phablet bude druhou vlajkovou lodí společnosti Samsung v tomto roce a bude tak konkurovat iPhonům společnosti Apple, jejichž příchod se očekává v září. Dnes tu máme podrobnou zprávu o Samsung Galaxy Note 9 od zdroje, který měl příležitost držet zařízení přímo v ruce. Eldar Murtazin z ruské publikace Mobile-Review potvrzuje několik detailů, pro nadcházející phablet společnosti Samsung, které se v nedávné době objevovaly.

Jeden zajímavý detail, který zdroj odhaluje, je, že společnost Samsung už nebude dále produkovat Galaxy Note 8, neboť nechce na trhu nabízet dvě téměř totožná zařízení. To znamená poěrně špatnou zprávu pro uživatele, kteří nejsou nadšeni z cen vlajkových lodí a pracují s nižším rozpočtem. Je to obzvlášť znepokojující, protože společnost Samsung neprovádí žádné zásadní změny v designovém návrhu Galaxy Note 9 – a proto nutí uživatele kupovat starší formu za vyšší cenu s menším hardwarovým vylepšením.

Přečti si  Sony momentálně vyvíjí přes 25 PS5 exkluzivit

Podle Murtazina je jediným hlavním designovým rozdílem mezi Note 8 a Note 9 horizontální nastavení zadní kamery se snímačem otisků prstů, který je nyní umístěn pod kamerou, místo vedle kamery.  Zadní fotoaparát Galaxy Note 9 bude mít sportovní nastavení variabilní clony, který je podobný tomu, se kterým přišel Samsung Galaxy S9. Výkonnost při nízkém osvětlení a zlepšená stabilizace jsou také k dispozici. Konečně společnost Samsung také upgradovala S-Pen, která má nyní podporu Bluetooth a nové pracovní režimy.

Samsung Galaxy Note 9 bude obsahovat 4000mAh baterii, 8GB RAM a až 512GB interní uložiště.

Některé z nejčasnějších úniků naznačovaly, že Note 9 bude mít o něco těžší baterii. Zdá se, že tyto detaily jsou na pravdivé, protože Murtazin potvrdil přítomnost baterie s kapacitou 4000mAh – což se také projeví na vyšší váze oproti Note 8. Samsung také zahájí prodeje Galaxy Note 9 s masivními 512GB interního uložiště, která bude využívat i 8GB RAM. Note 9 bude navíc obsahovat podporu microSD, takže se skutečně nemusíte obávat, že v zařízení nebudete mít dostatek úložného prostoru.

Co si o novém Samsung Galaxy Note 9 myslíte? Podělte se s námi v koentáři.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno