Zdá se, že v Diablu 4 bude co objevovat. Blizzard naznačil, že v rozsáhlém herním světě se skrývá více než 100 vesnic.

Jak bylo na BlizzConu 2019 odhaleno, tak s Diablo 4 se toho hodně změní. Atmosféra hry bude mnohem více temná a hra, která se chce odvrátit od třetího dílu. A to zahrnuje přechod na sdílený otevřený svět , který můžeme prozkoumat společně s ostatními hráči.

Měl by existovat dokonce dynamický systém počasí a cyklus dne a noci, které doposud v této sérii zcela chyběly. Velký herní svět zjevně také nabídne mnoho věcí k objevování, konec konců by zde mělo být více než 100 měst, do kterých budeme moci cestovat.

Kreativní ředitel Sebastian Stepien o tom hovořil během panelu „Svět a Lore“ na BlizzConu 2019, kde také sdělil, že příběh Diablo 4 se bude zabývat mnohem více normální populací a méně velkými fantazijními světy. A tato populace musí někde také žít.

Přečti si  Blizzard za poslední 3 roky ztratil 29% své hráčské základny

Chceme přivést zpět ten velmi zvláštní pocit, díky kterému je Diablo jedinečný, a není to jen o temnotě, je to pro nás velmi důležité, protože se to týká všech aspektů hry. Chceme mnohem více příběhu a věříme, že nejlepším způsobem, jak vyprávět tento příběh je schopnost objevovat příběhy obyčejných lidí. A nepůjde jen o jednu konkrétní vesnici, ve hře budeme mít přes 100 vesnic nebo míst.

Diablo 4 už není jen o králích, hrdinech, archandělech a Horadrimu, ale většinou o obyčejných lidech.

Diablo 4 je nyní ve vývoji pro konzole a PC.

 

7 KOMENTÁŘE

  1. Teď když existuje Grim Dawn s českou lokalizací, můžou si Blizzardi se svým Diablem políbit pozadí 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno