Je to jen pár týdnů, co Blizzard oficiálně oznámil Diablo 4, ale již nyní víme o hře slušné množství detailů a nyní vývojáři z Blizzardu prozradili další zajímavosti.

Herní režisér Diablo 4 Luis Barriga a umělecký ředitel John Mueller nedávno hovořili s AusGamers nejen o budoucnosti franšízy Diablo.

První trailer odhalil svého hlavního protivníka, démonickou Lilith, která je dcerou Mefista a královny Succubi. Mueller a Barriga objasnili, proč se s Diablo 4 zaměřili právě na Lilith a co nový příběh pro značku Diablo znamená.

Když Mueller, Barriga a zbytek vývojového týmu objevili Lilith (démonickou biblickou postavu), byli „jí velmi zaujati“ a pokračovali v budování příběhu Diabla 4 právě kolem ní. Brzy si uvědomili, že dělali z Diabla již několikrát jediného antagonistu a rozhodli se, že by ho tentokrát neměli přivést hned  zpět a místo toho „změnit vzorec“. Tým Diabla začal zkoumat mýtusy o stvořeních a další romány, které by je inspirovali a pomohly jim nastavit nový úhel pohledu.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

Tímto procesem tým také našel cestu vpřed pro celou značku Diablo. Jak řekl Mueller, “Diablo IV je jako první kapitola knihy. Chceme vyprávět velký příběh a doufejme, že toto vyprávění bude na velmi dlouhou dobu. Považuji to za první kapitolu knihy a Lilith jako klíčovou postavu v tomto příběhu. Je skvělé vědět, že stále existují postavy. Je skvělé vědět, že stále existují všechny tyto postavy, které by se mohly v budoucnu vrátit. Nebo nové postavy, které jsme ještě neviděli.

Ve svém rozhovoru se Mueller a Barriga také trochu podělili o  vývoj Diablo 4 a otevřený herní svět Sanctuary, což bude jeden velký, plynulý svět bez načítacích obrazovek. Za tímto účelem se  tým Diablo  podíval na všechny své oblíbené hry v otevřeném světě a „nejen na RPG“, aby viděl, jak se to může promítnout do Diablo 4. “Ve světě bude pět sousedících regionů a vy můžete skutečně jít ze severu, nejsevernějšího bodu Scosglen, což je oblast viděna v demu , až dolů přes suché stepi až do pouští Kejhistan,řekl Mueller. To je úroveň detailů, kterou jsme přidali do vytváření tohoto nového světa.

Diablo 4 je ve vývoji pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno