I když nám DICE již poskytlo náhled na správu týmu v Battlefield 2042, změny a doplňky v přicházející v sezóně 5, tak neočekávejte, že způsob, jak vykopnout a zakázat hráčům, aby se připojili k týmům, bude kdy implementován.

Zdá se, že to potvrdil správce komunity Battlefield Tom Stratford, který poznamenal, že studio tuto funkci neimplementuje, protože to není „zdravé chování PTFO (Play the Fucking Objective).

DICE BF2042 community
Zdroj: DICE

„Vím, že od té doby už to bylo pokryto. Ale potvrzuji, že nebude ve hře žádná možnost kick/ban. Místo toho existuje rezervační systém, který umožňuje přátelům připojit se na krátkou dobu k vašemu týmu, pokud si jeden vytvoříte, abyste měli jistotu, že budete moci hrát spolu. Chápu, že někteří lidé chtějí kick/ban, ale pro Battlefield 2042 máme pocit, že nepropaguje zdravé chování PTFO, pokud prostě vykopnete nebo zakážete lidi ze svého týmu místo snahy pomáhat si. V případech, kdy lidé prostě nespolupracují, můžete stále využít rezervační systém k vytvoření nového týmu.

Přečti si  Vývojáři hry Frostpunk 2 představují vylepšený panel stromu nápadů a jeho čitelnost

Jak můžete vidět z odpovědi Stratforda, funkce squad kick and ban by klidně studiem DICE mohla být implementována, ale studio to odmítá, minimálně prozatím.

Myslíte si, že implementace funkce kick/ban by ve hře podpořila špatné chování hráčů nebo si myslíte, že spoluhráči, kteří neplní objectivy a nepomáhají týmu v v něm nemají co pohledávat?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno