Nedávno společnost Codemasters oficiálně odhalila, že Dirt 5 bude k dispozici na PS5 12. listopadu.

Původní datum vydání hry je 6. listopadu, ale pro Xbox Series X a Xbox Series S bude hra k dispozici 10. listopadu. Podobně jako verze pro Xbox bude Dirt 5 podporovat bezplatný upgrade z PS4 na PS5. 

Dirt 5 poběží ve 4K@120fps a bude těžit z jedinečných vlastností ovladače DualSense, který dá hráčům na každé trati zcela jedinečný zážitek. Verze pro PS5 bude mít navíc mnohem rychlejší načítání a díky mezigenerační podpoře budete moci hrát online s hráči PS4.

Dirt 5 bude po F1 2020 největším hitem Codemasters pro letošní rok. Vývojáři se pokusili do hry přidat některé nové prvky a přivést zpět arkádové závody z Dirt 3. Podle vývojářů bude Dirt 5 obsahovat revoluční kariérní režim s příběhem, jemuž své hlasy propůjčili Troy Baker a Nolan North.

Nový člen rodiny Dirt bude mít tentokrát kariérní režim založený na událostech, ve kterém budete cestovat po celém světě, účastnit se několika závodů s odlišnými povětrnostními a traťovými podmínkami a budete ovládat vozidla různých tříd.

Přečti si  Trailer k Season of the Splicer v Destiny 2 představuje novou aktivitu pro 6 hráčů

Haptická zpětná vazba systému PS5 a adaptivní triggery budou podporovány mnoha nadcházejícími hrami nové generace. Podle těch, kteří měli možnost otestovat ovladač DualSense, je používání nových funkcí je velmi zábavné a mají významný dopad na celkový zážitek ze hry.

Dirt 5 vychází na PS4 a Xbox One 6. listopadu, verze pro XSX/S a PS5 budou k dispozici v den jejich vydání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno