Termín vydání Dirt 5 byl původně stanoven na polovinu října, ale nyní přichází informace, že se opozdí a nový termín vydání byl stanoven na 6. listopadu.

Bylo to jen před pár týdny, co jsme slyšeli o novém režimu Playgrounds, který míří do Dirt 5  Crazy track builder byl jednou z nových funkcí přidaných do hry, která měla být uvedena 16. října. Je smutné, že dnes Codemasters oznámilo, že hra bude vydána až 6. listopadu. 

Naštěstí je to tentokrát jen krátké zpoždění, protože standardní edice hry nyní vyjde na PC, PS4 a Xbox One 6. listopadu. Hráči, kteří si zakoupí pouze digitální verzi Amplified Edition, získají přístup ke své kopii o tři dny dříve tedy 3. listopadu.

Codemasters také potvrdili, že hra stále míří i na PS5 a XSX. Každopádně samotní vývojáři nejsou z odkladu příliš nadšeni, když uvedli:

“Je to na hovno, víme.” Vážně nemůžeme všem dostatečně poděkovat za vaši podporu a vzrušení kolem DIRT 5, a to i od jeho odhalení v květnu. Pozitivní zpětná vazba, kterou jsme dostali z ukázkových relací, nás úplně odfoukla. Startovní čára je nyní o něco dále, ale stále je na dohled “

Odklad hry je úmyslný, aby  bylo zajištěno, že verze Dirt 5 pro současnou generaci budou vydány blíže k termínu vydání pro next-gen konzole. 

Dirt 5 vyjde 6. listopadu na PC, PS4 a Xbox One, později v tomto roce potom dorazí i verze pro PS5 a XSX.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno