Letošní počáteční spekulace o Diablo IV uvádí, že hra nabídne navíc ještě dvě třídy a to Paladin a Amazon.

V červenci letošního roku zveřejnil uživatel Reddit ‘Gorelight’ únik k Diablo IV a jak se ukázalo, mnoho informací z tohoto „úniku“ se ukázalo jako správné. “Jsem jedním z prvních lidí, kteří viděli Diabla IV za zavřenými dveřmi, a vím, že mnozí dychtivě čekají na podrobnosti a detaily ohledně toho, co je další velkou věcí v diablovském vesmíru / franšíze,” napsal “Gorelight” před 4 měsíci. 

Blizzard oficiálně oznámil Diablo IV začátkem tohoto měsíce na Blizzconu 2019. Hra bude mít mnohem tmavší tón ve srovnání s Diablo 3 a její vizuální styl je více v souladu s Diablo 2. Kromě toho bude mít nový díl Diablo combo systém a při spuštění bude obsahovat tři třídy – Barbar, Čarodějka a Druid. Pokud se má věřit úniku od Gorelighta z počátku tohoto roku, fanoušci si budou moci na startu užít další dvě třídy – Paladin a Amazon. 

Gorelightův únik zahrnuje některé další zajímavé informace, včetně tvrzení, že beta Diablo IV bude spuštěna příští rok.Očekává se, že příští díl bude spuštěna na PC, PlayStation 5 a Xbox Scarlett.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Protože Blizzard oznámil, že Diablo IV přijde na PC a současnou generaci konzolí, je tak velmi pravděpodobné, že se opět dočkáme cross gen titulu, stejně jako tomu bylo v případě Diablo 3.

Diablo IV je nyní ve vývoji s blíže neurčeným termínem vydání. 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno