BANDAI NAMCO Entertainment Europe s radostí oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje animované RPG Ni no Kuni II: REVENANT KINGDOM od renomovaného herního studia LEVEL-5 Inc.

Hra Ni no Kuni II: REVENANT KINGDOM, na jejímž vývoji se taktéž podílel slavný animátor Yoshiyuki Momose a hudební skladatel Joe Hisaishi, vychází pro PC a PlayStation 4 ve standartní edici, přičemž pro PlayStation 4 je navíc dostupná velmi exkluzivní kusově omezená sběratelská edice King´s Edition.

Objevujte nádherně navržený svět plný exotických lokací, rozmanitých postav a nepřátel a ponořte se do poutavého příběhu ve zcela novém RPG dobrodružství. Příběh Ni No Kuni II: REVENANT KINGDOM se tentokrát zaměřuje na postavu mladého krále Evana, kterému byl během převratu uzurpován trůn a který se vydává na epickou výpravu za opětovným sjednocením království. Přidejte se k Evanovi a jeho přátelům a prožijte nezapomenutelné dobrodružství jako z jiného světa.

 

Přečti si  Bethesda Game Studios pracuje na nové neohlášené hře

Hra Ni no Kuni II: REVENENT KINGDOM vychází dnes 23. 3. 2018 pro PC a PlayStation 4 ve standartní edici. Pro PlayStation 4 je navíc k dispozici u vybraných prodejců exkluzivní sběratelská edice Ni no Kuni II: REVENENT KINGDOM King´s Edition, která navíc nabídne následující prémiový obsah: metalický přebal hry (steelbook), tištěný 148 stránkový artbook, vinylová deska s herním soundtrackem, „Making of“ DVD, 20 cm 360° soška ve skle, dioráma a Season Pass.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno