Polské studio studia Ice Flames a vydavatel Techland stojící například za úspěšnou hrou Dying Light, dnes vydává svůj zbrusu nový farmářský simulátor Pure Farming 2018, který má ambice stát se největším konkurentem zaběhnutým značkám tohoto herního žánru.

Pure Farming 2018 hráčům nabízí možnost stát se globální farmářskou elitou a to díky možnosti zbudování a obhospodařování farem v Severní i Jižní Americe, Japonsku, Itálii, nebo Německu. Každá z oblastí navíc hráčům nabízí specifické klima i plodiny pro pěstování.

Výsledek obrázku pro pure farming 2018

Pure Farming 2018 dává hráčům v hlavním menu na výběr ze tří módů, které mohou libovolně hrát a to: příběhový režim, který funguje také jako tutoriál, volné farmaření, kdy máte si navolíte startovní parametry a posléze jen budujete a obhospodařujete svou farmu, nebo režim farmářských výzev, kdy za určitou dobu musíte splnit zadané úkoly.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Pure Farming 2018 disponuje řadou licencovaných strojů od domácího Zetoru, přes Zetor, DAF, McCormick, Mitsubishi a řady dalších.

Navíc je Pure Farming 2018 na všech dostupných platformách (PC, PS4 a Xbox One) s českou lokalizací, takže pro vás bude farmaření o to zábavnější.

A jak je již zvykem ke hře vychází také launch trailer, na který se mlžete podívat níže v novince.

Pokud vás Pure Framing 2018 zaujal a máte o něj zájem, tak neváhejte a využijte šanci získat speciální edici Pure Farming 2018 v naší soutěži.

Pure Farming 2018 vychází právě dnes na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno