Rocket League uzavře partnerství s NASCAR a vydá omezený fanouškovský balíček NASCAR 2021, který bude obsahovat tři auta a několik polepů.

Rocket League spolupracuje s NASCAR na vydání fanouškovského balíčku NASCAR 2021, který bude k dispozici později tento týden. Balíček, který bude k dispozici v obchodě Rocket League, bude obsahovat tři vozy NASCAR, polepy a bannery.

Spolupráce s NASCAR je nejnovějším crossoverem Rocket League, protože vývojář Psyonix má dlouhou historii spolupráce s jinými značkami. Minulý týden například Psyonix uzavřel partnerství s NFL, aby na oslavu draftu 2021 přinesl po omezenou dobu tématický obsah této události. Zatímco Psyonix tradičně spolupracuje s dalšími zábavními značkami, vývojář se v poslední době zaměřil na uzavření dalších dohod se společnostmi spojenými s automobily. To zahrnuje dohodu z minulého měsíce s Lamborghini, díky čemuž hráčům nabízí balíček Lamborghini Huracan STO po omezenou dobu.

Přečti si  Trailer k Season of the Splicer v Destiny 2 představuje novou aktivitu pro 6 hráčů

Balíček NASCAR 2021 bude v obchodě k dispozici od 6. do 12. května a bude obsahovat tři vozy, včetně NASCAR Ford Mustang, NASCAR Chevrolet Camaro a NASCAR Toyota Camry. Mezi týmy patří Roush Fenway Racing # 6, Stewart-Haas Racing # 10, Team Penske # 22, Chip Ganassi Racing # 1, Richard Childress Racing # 3, Hendrick Motorsports # 9, Richard Petty Motorsports # 43, Joe Gibs Racing # 18, a 23XI Racing # 23. Balíček stojí 2 000 kreditů.

Balíček oslavuje závod konající se 9. května NASCAR World Cup Series na Darlington Raceway v Jižní Karolíně. Balíček již nebude k dispozici po 12. květnu, ale vrátí se později v průběhu roku a bude propagovat budoucí události NASCAR. Spolupráce je víceletou dohodou, což znamená, že fanoušci by měli očekávat, že se balíček vrátí a bude propagovat akce NASCAR po další roky. Do Rocket League budou zahrnuta firemní sponzorství . Psyonix údajně sponzorství povolil, protože je uznával jako klíčový aspekt závodních vozů NASCAR.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Rocket League je k dispozici pro PC, PS4, PS5, Switch a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno