Očekávejte více než skvělou kampaň v Doom: Eternal, nejnovější video odhaluje velmi intenzivní multiplayerový zážitek.

V březnu vychází DOOM Eternal a až do dnešního dne jsme neměli povědomí o tom, jak bude vypadat jeho multiplayerová část, která u hry z roku 2016 neslavila kdovíjaký úspěch.

V novém videu zveřejněném na IGN mžeme vidět Battlemode, který postaví dva démony v pěti kolech proti jednomu plně vyzbrojenému zabijákovi. Kolo končí buď zabitím obou démonů, nebo Slayera. Hugo Martin, herní režisér pracující na DOOM: Eternal , porovnává Battlemode s honičkou kočky s myší. 

Jak se sami můžete níže přesvědčit, tak se Battlemode odehrává ve velmi rychlém tempu, kde vítězí především správně zvolená taktika.

Démoni jsou znatelně slabší než Slayer a v boji jeden na jednoho vždy prohrají. Ve svůj prospěch mají však démoni řadu schopností a triků. Mohou nasadit léčivé zóny pro spoluhráče nebo toxické zóny, které poškozují Slayera. Každý démon může také vypustit několik menších démonů, nebo využívat jetpack a rakety.

Přečti si  Rozložení mapy Call of Duty: Warzone je autentičtější, než si fanoušci uvědomují

Na druhé straně Slayer je sice po zuby ozbrojen, ale musí se spoléhat jen na svojí rychlost a přesnost. Jediné oč se musí starat je dostatek munice, brnění a samozřejmě zdraví.

Battlemode vypadá jako skvělá náhrada za multiplayer, který byl ve hře z roku 2016, ale vzhledem k tomu, že jiné režimy tu nebudou, obáváme se o jeho životnost, která může být podobně krátká.

DOOM: Eternal vychází na PC, PS4 a Xbox One 20. března

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno