Doom potěší hráče odemknutí multiplayerových DLC pro všechny.

Můžete si tedy užít obsah tří balíčků s devíti mapami, třemi doplněnými zbraněmi, třemi hratelnými démony, novou výbavou a sety brnění.

Tvůrci změnily v nové aktualizaci 6.66 možnosti kdy a jak hráči odemknou novou výzbroj a způsob úpravy zbraní. Teď už to nebude o náhodném odemykání, ale vše závisí na levelu, popřípadě výzvách, takže například pokud chcete konkrétní helmu, musíte se zaměřit na plnění s tím spojených požadavků.

Veteránům chtějí dát tvůrci možnost uchovat si dosud získané zbraně, ale také odemknout ty, které nemají prostřednictvím nového systému s levely a výzvami. Proto se všem ostříleným hráčům resetuje level na nulu. Ale to je jen úroveň hráče. Každý může kompletně resetovat svou výbavu, nebo zachovat dosavadní zbraně a démony, ostatní věci odemknout přes nový systém pomocí progresu. Každopádně budou i ocenění za dosavadní úspěchy, například za maximální Slayer level.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

Hack module systém je nahrazen novým runovým systémem, který je podobný jako v kampani a multiplayerové runy jsou trvalé schopnosti hráčů. Na rozdíl od hackovacích modulů runy není nutné aktivovat a nejsou časově limitované, nyní jsou perzistentní.

Upravilo se i uživatelské rozhraní a informace o zabití. Nyní zjistíte nejen to, kdo vás zabil, ale také jakými zbraněmi a jaké způsobily poškození. Upravený je i sumář na konci zápasu a zvýrazněné statusy a charakteristiky hráčů v lobby.

Pro ty, kteří Doom od Bethesdy ještě nezkusili, jsou připraveny free víkendy, během kterých mohou hrát zdarma. První začíná dnes 20.července na PC a Xbox One. Od 27. července bude zas příležitost vyzkoušet PS4 verzi. Přístupné budou první dva levely z kampaně a arkádový mód. K tomu nelimitovaný multiplayer a SnapMod během celého víkendu. Kdo se pak rozhodne pro koupi hry, může pokračovat tam, kde přestal, protože progres kampaně i multiplayeru se uloží. A příznivá bude i cena hry 14.99 dolarů / 11.99 liber i se všemi DLC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno