Týden po odhalení první Mystery Free Game (GTA V) je další potvrzenou mystery hrou Sid Meiers Civilization VI. Ta bude k dispozici zdarma až do 28. května.

Narozdíl od GTA naservírovaného minulý týden tentokrát nedostanete kompletní edici. Pokud si budete chtít užít veškerého obsahu, který šestá Civilizace nabízí, čeká na vás ještě upgrade na Platinum Edition, New Frontier Pass nebo třeba nejnovější DLC Maya & Gran Colombia Pack.

Načasování je více než příhodné. DLC Maya & Gran Colombia Pack vychází totiž právě dnes, tedy ve stejný den, kdy se základní hra objevila zdarma na Epic Games Store. Součástí datadisku jsou dva noví Leadeři, herní mód Apocalypse, nové druhy zdrojů, 3 nové divy a nové lokace.

5 KOMENTÁŘE

    • Hra vyšla v roce 2016 takže je bez mála čtyři roky stará. Je to vše o penězích. Vývojář má spočítáno, že nejspíše vydělá mnohem více, pokud hru dá zdarma a trhne na dlc, nejspíše i nějaké smlouvě s epicem?
      Za ty peníze jste měl hru možnost hrát 4 roky před ostatními, těmi kteří si to teď stáhnou zadarmo,l a stanou se potencionální zákazníkem. Dál bych si nad tím hlavu vůbec nelamal, přijde mi zbytečné se rozčilovat nad tím že někdo jiný “dostal něco lepšího než já”.

      Pokud se Vám hra líbí a baví Vás, buďte rád, že jste podpořil vývojáře.. I herní průmysl je primárně o penězích, kdyby nebyl, tak hrajeme dnes jen piškvorky.

  1. Pardon at se epic bodnout vim ze mne asi moc lidi nepodpori a bude jim to proti srsti ale co ten zbytek lidi co si to drive koupily uz staci jen samotny fakt minule gta jako pardon ale ja se citim solidne podveden hry si poctive kupuji vydelavam na ne a nekdo je jen tak bude dostavat za uplne nic dobra pochopil bych kdyby to bylo k necemu jako darek za koupy ale jen tak to uplne urazi ty lidi co drou a vydelavaji si na to

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno