Techland potvrzuje, že první velké rozšíření akčního RPG bylo opět odloženo, přičemž vývojář potřebuje více času na vypilování zážitku.

První velké příběhové rozšíření Dying Light 2 Stay Human, Bloody Ties, bylo opět odloženo. Vývojář Techland nedávno na Twitteru oznámil, že DLC akčního RPG s otevřeným světem bylo posunuto zpět na 10. listopadu, přičemž vývojářský tým chce využít čas navíc k „vyleštění a rozdrcení chyb“.

Dying Light 2: Bloody Ties se zaměří na nové místo, Carnage Hall, což je stará budova opery, která byla přeměněna na gladiátorskou arénu. Přinese také nové postavy, úkoly, zbraně, výzvy a další.

Před tímto zpožděním mělo Bloody Ties vyjít 13. října, i když ani to nebylo původně plánované datum spuštění, protože Techland dříve stanovil vydání na září pro rozšíření,  které samo následovalo po zpoždění z června.

Dying Light 2 Stay Human je k dispozici na PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC. Očekává se, že hra bude spuštěna také pro Nintendo Switch někdy v tomto roce, ale datum vydání této verze ještě nebylo oznámeno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno