Režisér animace Dawid Lubryka slibuje „hluboké a podnětné“ vyprávění, přičemž vedlejší úkoly jsou důležitou součástí budování světa.

Během PC Gaming Show jsme dostali pohled na hru Dying Light 2. Je to spíše vývojářský deník než cokoli jiného, ​​ale nabízí několik zajímavých detailů.

Narativní režisér hry hovoří o The City, kde je hra nastavena, a poskytuje několik krátkých podrobností o jejím příběhu a o tom, jak si vede v dnešní době. Sdíleny byly také nové podrobnosti o Aidenovi Caldwellovi.

Všechno to začalo virem, který se nakonec dostal do celého světa, včetně města, kde se Dying Light 2 odehrává. Vyhodili na město chemikálie, ale byla to obrovská chyba, protože zabíjely rostliny a proměňovaly lidi v příšery. Nejsou to však zrovna zombie, navzdory jejich vzhledu. Ve městě se nyní mezi přeživšími, kteří žijí na střechách, zrodil nový řád.

Přečti si  Další stream k Dying Light 2 proběhne na začátku července

Hlavní postava, Aiden, je odvážnější než ostatní a vyniká v boji. Dnes jsme slyšeli, že Aiden utrpěl vážné trauma a oddělil se od své sestry ve věku pěti let. Jeho sestra zůstala ve městě a on se ji nakonec rozhodne jít hledat. 

Po odhalení Aidenova tragického příběhu na PC Gaming Show, Techland poskytl krátké Q&A pro Dying Light 2 Stay Human na Future Games Show. Vedlejší úkoly byly uváděny jako důležitá součást budování světa a bylo přislíbeno „mnoho herních aktivit“. Režisér animace Dawid Lubryka nechce nic pokazit.

Lubryka také znovu potvrdil několik věcí o kooperativní zkušenosti, protože hráči mohou vidět dopad rozhodnutí jejich přátel. Zatímco příběh první hry nebyl nic úžasného, ​​Techland se v pokračování zaměřuje na „hluboký zážitek provokující k zamyšlení“. Důsledky budou podle vašeho výběru ovlivňovat příběh odlišně. Pěkným detailem je, v závislosti na tom, zda jsou na střechách nebo na zemi, budou NPC jednat jinak.

Dying Light 2 Stay Human vychází 7. prosince pro Xbox One, Xbox Series X / S, PS4, PS5 a PC.

Přečti si  10 nejlepších zbraní pro CoD: Warzone Season 4

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno