Bez ohledu na to jak právě vnímáte společnost Electronic Arts, je třeba říci, že EA Access je bezesporu velmi dobrou službou, která za poměrně přijatelný peníz nabízí slušnou knihovnu her.

 Za pouhých 30 dolarů poskytuje EA Access hráčům plný přístup k téměř všem aktuálním hrám od EA, které se v této službě objeví jen několik měsíců po vydání. Mimo to nabízí také bezplatné testy, časný přístup, dema a další. 

V tento okamžik je tato služba dostupná pouze majitelům Xbox One a PC (v podobě Origin Access), ale vypadá to, že by se v blízké budoucnosti mohla služba konečně rozšířit také na PlayStation 4.

Snímek obrazovky údajně z brazilské stránky PlayStation Store pravděpodobně zobrazuje ikonu pro aplikaci EA Access. A pokud není obrázek podvrh, tak je to silný náznak toho, že bude služba na této konzoli velmi brzy dostupná.

Přečti si  Activision teasuje postavy Ramba a John McClana pro Call of Duty: Warzone

Nicméně stojí za to říci, že knihovna EA Access nemusí na PS4 nabízet stejné množství titulů jako je tomu v případě Xbox One. Důvodem je zpětná kompatibilita, kterou má Xbox na rozdíl od PlayStationu vyřešenou. Takže by hráči nemuseli v knihovně najít takové skvosty jako původní trilogii Mass Effectu, nebo sérii Dead Space.

Služba EA Access je nyní k dispozici na Xbox One a PC v podobě Origin Access.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno