V loňském roce EA vydala Star Wars Jedi: Fallen Order na Steamu a společnost oznámila, že se chystá vrátit na Steam a nevydávat hry na PC pouze prostřednictvím Originu. 

Nyní se zdá, že EA brzy nabídne na Steamu také předplatné EA Access. Není zcela jasné, jak bude v tuto chvíli fungovat přístup EA Access ve službě Steam, protože dosud nebyla vydána žádná oficiální tisková zpráva.  Jedna věc, kterou víme, je, že se nebudete moci zcela zbavit Origin klienta, pokud se zaregistrujete pro přístup do EA Access ve službě Steam.

Všechny přidané nové hry jsou dodávány s tímto upozorněním…

Zahrnuje DRM od třetích stran: Je vyžadována online aktivace EA a instalace klientského softwaru Origin a použití na pozadí.

Pro ty, kteří nehráli Fallen Order přes Steam, tak vězte, že spustíte hru přes Steam, ale stále musíte stáhnout a přihlásit se do původního klienta, který běží na pozadí. Není to úplně ideální řešení, ale toto řešení používá také Ubisoft nebo Rockstar.

Přečti si  Nejnovější aktualizace pro Xbox Series X | S dělá rychlé obnovení ještě rychlejším

V rámci čekajícího spuštění programu EA Access ve službě Steam bylo nahráno několik nových her, včetně Dragon Age Inquisition, Mirror’s Edge Catalyst, Burnout Paradise Remastered, Need for Speed ​​Heat, Sea of ​​Solitude a další.

Budete si předplácet EA Access přes Steam? Dejte nám vědět v komentáři.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno