EA Access a Origin Access získají koncem tohoto měsíce tolik potřebnou proměnu. Obě verze předplacené služby EA budou nově hráči znát pod názvem EA Play.

Mezi EA Access a Origin Access byly nabídky EA v různých úrovních s ohledem na stupeň předplatného pro některé možná lehce matoucí. a tímto účelem společnost Electronic Arts rebrandingovala obě služby pod jeden název, čímž se vše zefektivní.

Samozřejmě to není dokonalý tah, protože název EA Play byl prozatím společností používán pro označování Live akcí, během nichž společnost prezentovala své novinky. Je trochu zvláštní, že společnost nepřišla s něčím zcela odlišným, ale je to jejich rozhodnutí a třeba se dočkáme nového názvu Live akcí společnosti EA.

Přečti si  PlayStation oznamuje nové partnerství se službou Discord

Nyní existují dvě snadno identifikovatelné možnosti. Základní verze předplatného se nazývá EA Play, zatímco prémiová verze je nyní EA Play Pro. Úroveň Pro vám přináší další obsah pro nové hry EA, rychlý přístup k hlavním titulům a větší sbírku her v knihovně. Obě služby navíc přidávají hráčům nové výzvy, aby mohli soutěžit o různé kosmetické výrobky a různé odměny.

Ke spuštění služby pod názvem EA Play dochází 18. srpna.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno