Zdá se, že EA naplánovalo odhalení své nadcházející fotbalové hry EA Sports FC, která nahradí sérii FIFA, na polovinu července. Zdroje naznačují, že odhalení konkrétně proběhne buď 12. července, nebo 13. července.

V rámci odhalení se očekává, že EA odhalí několik podrobností o EA Sports FC, včetně box artu, oznámení pro předobjednávky, které budou spuštěny, a dalších podrobností, jako je potenciálně pohled na hru.

EA Sports FC, které má být následovníkem FIFA 23, bude první hrou, která bude vydána v této franšíze od ukončení partnerství EA s organizací FIFA. V dubnu byl vydán krátký teaser pro EA Sports FC, který odhalil logo hry a její oficiální stránky.

V nedávné finanční zprávě o výdělku společnost EA odhalila, že její nejnovější fotbalové vydání, FIFA 23, překonalo prodejní čísla svého předchůdce za pouhých šest měsíců. Úspěch FIFA 23 by však neměl být překvapením, protože hra již měla nakročeno k tomu, aby se stala nejrychleji prodávaným titulem v historii franšízy minimálně od února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno