Kampaně pro jednoho hráče Bad Company a Bad Company 2 však zůstanou dostupné.

Společnost EA oznámila, že hry Battlefield 1943Battlefield: Bad Company a Battlefield: Bad Company 2 budou 28. dubna odstraněny z digitálních obchodů. Hry budou také vypnuty 8. prosince.

Zatímco Battlefield 1943 byl titul zaměřený na více hráčů a tímto krokem bude v podstatě navždy ztracen, Battlefield: Bad Company a Bad Company 2 budou mít stále k dispozici své offline herní režimy, které zahrnují jejich kampaně pro jednoho hráče.

Battlefield 1943 byl vydán jako pouze digitální hra na PS3 a Xbox 360 a bylo to vůbec poprvé, kdy mohli konzolisté bojovat na mapě Wake Island, která byla původně dostupná pouze na PCByl to třetí Battlefield, který vyšel na konzole.

Zatímco Battlefield: Bad Company byl k dispozici pouze na PS3 a Xbox 360, byla to první hra, která představila režim Gold Rush, který je nyní považován za základ multiplayerového Battlefieldu, tak, jak jej známe v současné podobě jako Rush. Obě hry Bad Company také kladly větší důraz na své příběhy a představovaly jedinou skupinu vojáků ze stejnojmenné Bad Company.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno