Kup nám pivo

Společnost EA mění vývojáře své dlouhodobé závodní série Need for Speed, o kterou se nyní starali vývojáři z Ghost Games.

Série Need for Speed měla v průběhu let svá silnější i slabší období, ale nyní EA doufá, že změna vývojáře vdechne sérii nový život.

EA přesouvá vývoj zpět do Criterionu, studia, které naposledy pracovalo na Need for Speed: Most Wanted z roku 2012. Zatímco Criterion má zkušenosti s prací na franšíze NFS, tak je nejvíce známe pro hru Burnout. V minulosti se EA snažilo vyhnout srovnáváním mezi Burnout a Need for Speed, ale je to právě to co může Criterionu dosáhnout úspěchu.

Co bude s Ghost Games?

EA bude studio Ghost Games re-re-brandovat jako EA Gothenburg, tento název již studio mělo v době, kdy jej EA v roce 2011 založilo. Studio bude znovu fungovat jako inženýrské centrum pracující na herním enginu Frostbite. Tím je ohroženo přibližně 30 netechnických pozic ve společnosti. Naštěstí se EA snaží tyto zaměstnance přesunout do jiných divizí společnosti.

Přečti si  Directive 8020 slibuje paranoiu, mutace a boj o přežití

Need for Speed: Heat je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ASUS For Ludens Who Dare
Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno