EA vydá v příštím roce na Switch 7 her
Domů » Nintendo » EA vydá v příštím roce na Switch 7 her

EA vydá v příštím roce na Switch 7 her

19.6.2020
Publikoval:

Zdá se, že EA zvyšuje podporu Nintendo Switch a v průběhu příštího roku vydá na tento systém 7 nových her.

Společnost EA vydává řadu titulů na konzole a PC, mobilních zařízeních a dalších a proto byla vždy odhodlána rozšířit dosah svých her napříč různými hráčskými základnami. Zatímco vydavatel se začíná soustředit na příští generaci konzolí, společně s nedávným rozhodnutím vrátit své tituly zpět na Steam, pokračuje EA v rozšiřování dostupnosti svých her na různých platformách. A právě Nintendo Switch je platformou, na kterou chce v příštím roce společnost vydat více her. 

Během EA Play Live 2020 vydavatel v rámci svých nových odhalení a oznámení potvrdil, že má v příštích 12 měsících připraveno nejméně 7 nových Switch her.V současné době jsou již dva tyto tituly známy: zatím to zahrnuje Burnout Paradise Remastered, který bude k dispozici od dnešního dne tj. 19. června a Apex Legends, které na konzoli dorazí na konci tohoto roku. Seznam bude pravděpodobně také zahrnovat nový ročník FIFA, i když opět jako Legacy Edition, která obsahuje hlavně aktualizaci seznamu z předchozích dílů hry.

Takže bychom se na Switch mohli v průběhu následujícího roku dočkat dalších čtyř až pěti her. Uvidíme, zda se bude jednat o některé zcela nové tituly, nebo jen o remastery.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
The Outer Worlds dle Digital Foundry na Switchi sužováno mnoha problémy

Digital Foundry vydalo  technickou analýzu The Outer Worlds na Nintendo...