Zdá se, že EA zvyšuje podporu Nintendo Switch a v průběhu příštího roku vydá na tento systém 7 nových her.

Společnost EA vydává řadu titulů na konzole a PC, mobilních zařízeních a dalších a proto byla vždy odhodlána rozšířit dosah svých her napříč různými hráčskými základnami. Zatímco vydavatel se začíná soustředit na příští generaci konzolí, společně s nedávným rozhodnutím vrátit své tituly zpět na Steam, pokračuje EA v rozšiřování dostupnosti svých her na různých platformách. A právě Nintendo Switch je platformou, na kterou chce v příštím roce společnost vydat více her. 

Během EA Play Live 2020 vydavatel v rámci svých nových odhalení a oznámení potvrdil, že má v příštích 12 měsících připraveno nejméně 7 nových Switch her.V současné době jsou již dva tyto tituly známy: zatím to zahrnuje Burnout Paradise Remastered, který bude k dispozici od dnešního dne tj. 19. června a Apex Legends, které na konzoli dorazí na konci tohoto roku. Seznam bude pravděpodobně také zahrnovat nový ročník FIFA, i když opět jako Legacy Edition, která obsahuje hlavně aktualizaci seznamu z předchozích dílů hry.

Takže bychom se na Switch mohli v průběhu následujícího roku dočkat dalších čtyř až pěti her. Uvidíme, zda se bude jednat o některé zcela nové tituly, nebo jen o remastery.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno