Kromě Microsoftu si dnešní den pro svou prezentaci zvolila i společnost EA Sport, která do světa vypustila Reveal Trailer pro FIFA 21.

Vskutku netradičně se EA zhostila Reveal Traileru, který hráče a fanoušky této série upozorňuje na skutečnost, že i letos je čeká investice do nového ročníku Fify. K vidění byl i francouzský hráč Kylian Mbappe, který se objeví na přebalu ultimátní edice hry.

Jednou z novinek je možnost kooperace v režimu FUT, kde budete moci s kamarády plnit například týdenní výzvy. Hráči mohou v týmu Ultimate Team spolupracovat na nových sadách cílů v souboji družstev nebo v konkurenci divizí. Nejedná se o vylepšení serverů, které většina hráčů chce, ale přinejmenším nyní můžete trpět zpožděním společně.

Přečti si  Starfield nevyjde v tomto roce

FIFA 21 nabídne hráčům „zcela nový dynamický útočný“ systém, jehož cílem je revoluce ve hře. Jako důležité se také jeví přidání Agile Dribblingu a nových kreativních kliček, aby se váš útok ještě více zlepšil. Cílem nového driblingu je usnadnit útok na obránce v situaci jeden na jednoho. EA také implementuje něco, co se nazývá Positioning Personality, což by mělo zaručit, že hráči budou mnohem lépe využívat svých příslušných pozic.

FIFA 21 vychází 9. října pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno