Elden Ring: Shadow of the Erdtree byl spuštěn nedávno a nikoho nepřekvapuje, že horlivě očekávané rozšíření se setkalo s všeobecným ohlasem u kritiků. S dlouhým seznamem perfektních nebo téměř dokonalých skóre recenzí se stala nejlépe hodnoceným herním rozšířením všech dob a po vydání přilákala předvídatelně velké množství hráčů.

To však také přilákalo značnou dávku kritiky od řady hráčů kvůli svému přístupu k obtížnosti. Na Steamu má Shadow of the Erdtree  v době psaní tohoto článku  smíšené hodnocení uživatelských recenzí, přičemž více než 35 procent z více než 31 000 uživatelských hodnocení je negativních. To je více než 14 000 negativních uživatelských hodnocení.

FromSoftware je samozřejmě studio, které se stalo známým vydáváním náročného obsahu (přinejmenším) a stojí za zmínku, že  Shadow of the Erdtree  je velmi explicitně navržen jako obsah pro pozdní hru. Mnozí v komunitě jej kritizovali za to, že se cítí příliš trestuhodně i pro postavy na neuvěřitelně vysoké úrovni, ale rozšíření také zavádí vlastní nové mechanismy postupu, které se vztahují pouze na jeho nové nabídky obsahu, do kterých se vyplatí investovat.

Přečti si  Star Wars Outlaws představuje v novém gameplay videu stealth, boj na lodi a další prvky

Elden Ring: Shadow of the Erdtree je k dispozici na PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno