První placené rozšíření pro hru Elden Ring od společnosti FromSoftware, Shadow of the Erdtree, se dočkalo prvního gameplay traileru. Má také datum vydání a to 21. června pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC. Na trailer se podívejte níže.

Děj se odehrává v Zemi stínů, představuje Miquellu, sourozence Malenie, a nový region, Zemi stínů, který mohou hráči prozkoumat. Tato země je „zahalena“ Erdtree a slouží jako první místo, kam vkročila noha Mariky. Zemi vyčistila „neslavná bitva“, ale Miquella se do ní přesto uchýlila a obětovala vše „zlaté“, aby počkala na návrat svého Pána.

Samozřejmě se dočkáte spousty nového obsahu, od nových bossů – například bestiální hlavy, která přivolává blesky – až po nepřátele, včetně jednoho, který z hráčů vysává život. Nechybí ani nové zbraně a válečný popel, včetně elegantní série kopů. Úchvatně vypadají i prostředí, ať už jde o schodiště s mnoha visícími hrnci nebo jeskyně plné lávy.

Odhaleny byly také sběratelská a deluxe edice, kdy první jmenovaná obsahuje fyzickou knihu, digitální soundtrack a 18palcovou sošku Messmera the Impalera, nového bosse. Sběratelská edice je exkluzivně k dispozici v Bandai Namco Entertainment Store a dodává se pouze do Spojených států a Kanady v omezeném množství.

Zdroj: FromSoftware

Jedná se o dosud největší rozšíření od společnosti FromSoftware a možná je příznačné, že stojí 39,99 dolarů, což je téměř dvojnásobek ceny hry Bloodborne: The Old Hunters.

Edice Deluxe obsahuje základní hru a hru Shadow of the Erdtree s digitálními artbooky a soundtracky k oběma hrám. A konečně je tu sběratelská edice Elden Ring: Shadow of the Erdtree, fyzická edice s kódem pro rozšíření, 18palcovou soškou Messmera the Impalera (nový boss), fyzickou art book a digitálním soundtrackem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno