Po masivní vlně zmatku, která přišla s oznámením PC verze hry Hitman 3 a zejména přenosem uložených postupů, Tim Sweeney uvedl, že o celé situaci diskutují s IO Interactive.

Oznámení Hitmana 3 včetně Hitmanu 1 i 2 bylo skvělé. To však přišlo s určitými omezeními a nejasnostmi, zejména pokud se chystáte hru zakoupit na PC. 

Protože trilogie Hitman měla pro každý díl jiného vydavatele, tak to hráčům přineslo nečekané komplikace při pokusu zahrnout všechny hry do jednoho balíku. 

Hitman 3 bude spuštěn jako exkluzivní titul Epic Games Store. Pokud si hráči hru předobjednají nebo zakoupí během prvních 10 dnů od spuštění, získají Acess Pass pro Hitman GOTY, který vám umožní importovat všechny mise a lokace do Hitman 3. Pokud již vlastníte první hru na EGS, získáte již přístupový pas. U hry Hitman 2 si hráči budou muset zakoupit Access Pass bez ohledu na to, zda hru vlastníte nebo ne. Poté budou hráči muset propojit svůj účet Steam s účtem IO a poté převést své uložené pozice.

To se samozřejmě setkalo s kritikou fanoušků, na kterou nyní reagoval Tim Sweeney, generální ředitel Epic Games a prohlásil, že o celé situaci jednají s IO Interactive.

Přečti si  Halo Infinite bude podporovat multiplayer cross-play a cross-progres

Prohlásil: „Je nám líto, tým to zkoumá s IO. Záměrem společnosti Epic nikdy není vytvořit situaci, kdy by někdo, kdo vlastní hru ve službě Steam, ji musel znovu koupit v obchodě Epic Games, aby získal všechny její výhody. “

Doufejme, že  část z výše uvedených problémů bude odstraněna, protože nic nemůže hrám ublížit více, než vlna negativní kritiky ještě před samotným vydáním.

Hitman 3  bude k dispozici pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S,  Switch a PC 20. ledna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno