Mnoho hardcore fanoušků FPS a fanoušků rozvíjejícího se battle royale žánru se vydalo do beta testu nové hry Escape From Tarkov, aby si například odpočinuli od PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Nicméně zatím jsou hráči spíše zklamáni než nadšeni, jelikož hra trpí až neuvěřitelnými laggy. Jeden z hráčů dokonce uveřejnil na YouTube video, kde provedl síťové testy a odhalil že množství zpoždění, které hra v současné době má je doslova mimo grafy podobných her, které vyšli za posledních několik let.

Graf obsahující údaje pro PUBG, Fortnite a Rainbow 6: Siege mezi ostatními. Útěk z Tarkova je doslova mimo grafy.

Testy zjistili, že i přes to, že dva hráči mající poměrně rychlé připojení s 19ms pingem a 120 fps tak dosahovali průměrného zpoždění okolo 200 ms, přičemž hodnoty se pohybovali i v rozpětí od 451 milisekund až po 941 milisekund. To znamená že ve hře budete zastřeleni, aniž byste viděli kdy a kým.

Přečti si  Ve vývoji by údajně měla být hra The Mandalorian

Battlestate Games prohlásili, že i když se ukázalo, že laggy jsou mimo normu, je stále potřeba počítat s aktualizacemi, které do hry přijdou a budou tyto problémy řešit. Hráči mohou očekávat, že tyto změny budou provedeny s řadou patchů a aktualizací, které hra obdrží v příštích několika týdnech.

“Pracujeme na vylepšení sítě již delší dobu, neustále a pečlivě. Téměř každá oprava obsahuje některé úpravy sítě nebo chyby sítě. Jsme si vědomi všech hlavních problémů a právě teď je to nejdůležitější část vývoje. Složitost projektu má v průběhu času negativní dopad na síťovou infrastrukturu a ta nyní vyžaduje pravidelný redesign a údržbu “

uvedl zástupce Battlestate Games v emailu pro server Polygon.

Escape From Tarkov je nyní v uzavřeném beta testu a nachází se stále v aktivní fázi vývoje. Cílem je dosáhnout zlepšení předtím, než vstoupí do otevřené beta verze.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno