eSportová závodní série Iconic & Famous Championship odhalila ceny, o které se bude soutěžit
Domů » Czech eSport » eSportová závodní série Iconic & Famous Championship odhalila ceny, o které se bude soutěžit

eSportová závodní série Iconic & Famous Championship odhalila ceny, o které se bude soutěžit

Závodní šampionát Iconinc & Famous nedávno oznámil partnerstvím s Autoklubem České republiky a teď i odhalil, o co se v této sezóně bude hrát.

Tato soutěž se vyznačuje nejen příběhy z historie motorsportu, ale také řadou hodnotných cen, které si můžete ve hře Project Cars 2 na PS4 vyjezdit i vy.
Vězte, že se máte na co těšit a o motivaci nebude nouze. Protože díky partnerům, které se organizátorům podařilo sehnat, se bude soutěžit o ceny v hodnotě bezmála 50 tisíc korun.

Prvním z partnerů šampionátu je, stejně jako v minulé sezóně společnost COFIS s.r.o., která se zabývá vývojem aplikací a webových stránek, internetovým marketingem a dalšími činnostmi v oblasti IT. Společnost COFIS s.r.o. přináší do šampionátu hned 3 hodnotné ceny. První z nich je roční předplatné PS Plus, které získá jezdec na celkovém 6. místě.

O stupínek výše, tedy na pátém místě v celkovém pořadí čeká druhá cena sponzorovaná společností COFIS s.r.o., řadicí páka Thrustmaster TH8A Shifter, která ještě umocní zážitek za volantem virtuálního vozu. Díky tomuto addonu můžete sázet rychlosti rychle a zběsile, jako by jste byli Vin Diesel.

Třetí cenou od společnosti COFIS s.r.o. bude odměněn jezdec, který se umístí na celkovém 4. místě po odjetí všech deseti závodů. Na této pozici čekají bezdrátová herní sluchátka od SONY, přesněji PS4 Platinum Wireless Headset v hodnotě čtyř tisíc korun. Sluchátka poskytnou svému výherci spoustu vychytávek, ale hlavně kvalitní prostorový zvuk.

Přečtěte si  PC verze Red Dead Redemption 2 vypadá na nejnižší nastavení děsivě

Pokud stále nejste přesvědčeni, ceny na pódiových umístěních vás jistě dorazí. Závodník, který se umístí na bronzové příčce získá nejen vavříny a pohár, ale také kvalitní button box od společnosti ignitiON pro PS4 nebo PC, který do soutěže věnoval e-shop ALL4SIM, kterému tímto také velice děkujeme. Tato kouzelná krabička v hodnotě přes 5 tisíc korun vám umožní ovládat nastavení vozu na velice profesionální úrovní. Jistě dobrý vklad pro kariéru e-sportového profesionála.

Aby toho nebylo málo, tak pod stupínkem za třetí místo se skrývá ještě jedna hodnotná cena. Stejně jako v první sezóně do soutěže věnoval své dílo Tom Havlásek, a my se už teď těšíme, jaký zarámovaný print si pro nás připraví. Je třeba říct, že plátna od tohoto brněnského umělce jsou ideálním prvkem do obývacího pokoje každého motorového šílence.

Jak již jistě víte, pro tuto sezonu se nám podařilo domluvit na spolupráci s Autoklubem ČR, který mimo jiné věnoval cenu za druhé místo v celkovém pořadí šampionátu. Touto cenou je jeden z nejoblíbenějších volantů od firmy Thrustmaster, T300 RS. Volant v hodnotě 8 tisíc korun získá vicemistr letošního ročníku, společně s pohárem a dalšími náležitostmi. Pokud tedy vaše závodní náčiní již dosluhuje, máte o motivaci postaráno. Navíc, každý kdo se registruje do šampionátu a zaptatí členský poplatek 100,- Kč, se stane členem spolku Virtual Racing pod hlavičkou Autoklubu a může tak čerpat z řady členských výhod.

Přečtěte si  Fortnite přidal na omezenou dobu skin Imperialního Stormtroopera, jako oslavu vydání Fallen Order

Vrcholem hodnotných cen je samozřejmě odměna za první místo. Na šampiona čeká opravdu jedinečná cena, kterou věnoval e-shop ALL4SIM společně s australskou společností TrakRacer.
Vítěz obdrží skutečně těžkou váhu mezi cenami a to ne jen svou hmotností, ale také hodnotou. Herní playseat Trak Racer TR8, který v e-shopu ALL4SIM můžete zakoupit za 23 tisíc včetně dopravy. Chcete-li získat tuto exkluzivní cenu, budete muset prokázat rychlost a stabilní výkony, protože adeptů bude jistě celá řada. Kdo by si také nechal ujít možnost soutěžit o tak zajímavé ceny.

Další doporučené příspěvky
 
Účastnící šampionátu Iconic&Famous mají za sebou druhý závod

Rekonstrukce 66. ročníku závodu 24h Le Mans v podání šampionátu Iconic&Famous...