Nejnovější závodní simulátor Codemasters debutuje na předních příčkách britských žebříčků, což je obvykle dostačující, přičemž 71 % jeho počátečních prodejů je z konzole PlayStation.

Gfk zveřejnilo nejnovější týdenní údaje o prodeji fyzického softwaru ve Spojeném království za minulý týden a věci se vyvíjely tak, jak byste očekávali. F1 22 byla velká novinka minulého týdne, a jak to u nových her F1 každý rok bývá, při svém debutu ovládlo žebříčky s pouhými dvěma dny prodeje. 71 % jeho prodejů přišlo na konzole PlayStation, i když tyto grafy jsou pouze fyzické, tak to také není překvapením. 

Závodní titul Codemasters je jedinou novinkou v žebříčcích pro tento týden. Horizon Forbidden West, který minulý týden obsadil druhé místo v žebříčcích, si udržel svou pozici a na třetím místě je Nintendo Switch Sports, které se šplhá nahoru z 6. místa, zatímco LEGO Star Wars: The Skywalker Saga přichází na č. 4, výměna místa s Mario Kart 8 Deluxe na č. 5. 

Přečti si  Zdá se, že na internet unikly sběratelské edice Hogwarts Legacy

Ostatní hry v top 10 jsou známá jména v těchto týdenních žebříčcích. FIFA 22 zaujímá šesté místo, zatímco druhá (ale velmi odlišná) fotbalová hra Mario Strikers: Battle League je na 7. místě. Pokemon Legends: Arceus je na 8. místě, zatímco Minecraft pro Switch na 9. a Animal Crossing : New Horizons na č. 10 završují žebříček. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno