Facebook získal Beat Games, kteří stojí za jednou z nejlepších a nejpopulárnějších VR her Beat Saber, která se kdy na tomto zařízení objevila. 

Facebook, který je majitelem společnosti Oculus, dnes potvrdil, že získal české vývojářské studio Beat Games. 

„Sdílené zážitky z her jsou nezapomenutelné a pro miliony lidí byl Beat Saber jejich prvním setkáním s pohlcujícími hrami ve VR. Dnes oznamujeme, že Beat Games se k nám připojují v naší snaze přinést VR více lidem po celém světě, “začíná oficiální oznámení společnosti Oculus.„Připojí se k Oculus Studios jako samostatně provozované studio v Praze a budou vytvářet nové způsoby, jak lidem umožnit zažít hudbu a hraní ve VR. A co je nejdůležitější, to, co si komunita zamilovala s Beat Sabre, zůstane nedotčeno.”

Protože se Oculus zaměřuje více na své konkurenty a Beat Saber je k dispozici na jiných platformách, jako je PlayStation VR, mohou se někteří obávat podpory dalších verzí hry. Facebook naštěstí říká, že tomu tak nebude. Beat Games budou nadále dodávat obsah a aktualizace pro Beat Sabre na všech aktuálně podporovaných platformách, nyní s ještě větší podporou od Facebooku. Tyto aktualizace budou zřejmě zahrnovat sociální funkce, nové režimy, hudbu a další.

Zdá se, že prozatím se nic moc nemění ve smyslu přinášení nového obsahu pro Beat Saber. Oculus Rift potvrdil, že v prosinci dorazí další hudba a 360 stupňový režim. To je údajně teprve začátek, pokud jde o závazek společnosti Facebook a Oculus vůči VR a záměru zakoupit další studia.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno