Již nebude dlouho trvat a majitelé konzolí Xbox One, kteří si předobjednali Fallout 76 budou moci začít prozkoumávat postapokalyptický multiplayerový West Virginian Wasteland.

A jak vychází najevo, tak se budou mít hráči opravdu nač těšit, jelikož jim Bethesda nachystala opravdu vydatnou porci herního obsahu, který jen ve vedlejších aktivitách zabere hráčů po vydání více než 150 hodin.

Spolu s tím však Bethesda zároveň informuje, že s ohledem na rozměry hry a množství obsahu nemohou hráči očekávat, že hra bude zcela bezchybná a musí počítat s tím, že v průběhu hraní mohou na některé chyby narazit.

Přečti si  STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

Všichni víme, že díky našim hrám a systémům, které jsme vám dáváme k dispozici, se stále objevují nepředvídatelné chyby a problémy. Vzhledem k tomu, co děláme s Fallout 76, víme, že otvíráme cestu  novým problémům, se kterými se nikdo z nás nikdy nesetkal. Potřebujeme vaši pomoc při hledání chyb a hlášení problémů, které bude třeba opravit. Vše budeme řešit již nyní i následně po vydání hry“, uvádí Bethesda.

Fallout 76 vychází na PC, PS4 a Xbox One 14. listopadu. 

 

2 KOMENTÁŘE

  1. Takze uz jsme se dostali do faze,kdy nam primo reknou,hele vydavame rozbitou hru,sorry pomocte nam to opravit ?:D 😀 😀 😀 si uz delaj ty studia prdel ne ?jsou za to placeny,tak to maj ve studiu jeste sami rok testovat a vydat pozdeji,proc my mame hrat rozbitou nedodelavku za plnej peniz ?nesmysl tvl

    • Tak ono to provází téměř každý podobně velký projekt, viz Destiny, The Elder Scrolls online a další podobná MMO RPG, která jsou postavena na systému game as service. Bethesda má alespoň tu odvahu dopředu přiznat, že ve hře mohou být chyby a že budou rádi, když jim hráči pomohou s jejich odhalováním. Určitě se nebude jednat o zásadní chyby, které by kazily herní zážitek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno