Jedním z prvků, které Ubisoft v novém Far Cry 5 na loňské E3 představil bylo zavedení možnosti pronájmu několika NPC spojenců, kteří budou hráče svým unikátním způsobem podporovat.

Ubisoft tehdy představil tři spojence, ale nyní přichází s informací, že svět Far Cry 5 bude nabízet až 9 takovýchto NPC spojenců. Ty nám vydavatel představuje jak v celkovém traileru, tak i jednotlivě. Na jejich představení se můžete podívat níže v novince.

Všech devět spojenců ve hře, je rovnoměrně rozděleno do tří kategorií nazvaných: Resistance, Guns for Hire a Fangs for Hire.

Níže se můžete podívat na představení jednotlivých NPC, rozdělených do jednotlivých skupin.

Guns for Hire

Nick Rye 

Nick Rye se odtrhl od dlouhé linie veteránů vojenského letectva Holland Valley. Jeho dědeček byl pilotem ve druhé světové válce a řekl Nickoj, že válka je peklo – bez výjimek.

Grace Armstrong

Grace Armstrong je profesionální odstřelovačkou, která získala bronzovou medaili na olympijských hrách v USA, sloužila na několika misích v Afghánistánu a vrátila se domů, aby pracovala jako instruktorka střelby spolu se svým otcem v rodinném podniku v údolí Holland.

Přečti si  Unikly nové záběry z The Division: Heartland

Resistance

Hurk Drubman Jr

Se narodil na statku, kdy v nepřítomnosti svého otce a matky, kteří řídili malý rodinný podnik, vyrůstal u celovečerních filmů a seriálů. Když jeho matka utekla s jiným mužem a jeho otec vstoupil do politiky, rozhodl se Hurk vrátit domů, do pohoří Whitetail Mountain, kde mohl naplnit svou oddanost pravicové paranoii.

Jess Black

Jessiiny rodiče byli často bez práce, takže se rodina často musela stěhovat a tak nikdy neměla to správné dětství. Jess později utekla z domu se svým badass  přítelem Grannym, který ji učil jak přežít v přírodě a obstarat si jídlo i střechu nad hlavou.

Adelaide Drubman

Adelaide Drubman je zdravější, bohatší a moudřejší než většina ostatních lidí. Ráda vám vždy o sobě něco řekne. Addie si ve svých 20 letech vzala bohatého staršího muže, Hurk Drubman Sr. Společně sdíleli lásku k Reaganovi, Ježíši Kristu a NRA byla boj pocházející z nebe. Ovšem po narození jejich syna Hurka Jr. se pozornost jejího chotě začala ubírat jiným směrem. Po desetiletí lhostejnosti a nevěry od svého manžela, Addie podala žádost o rozvod. Nechala syna Hurkovi Sr.  a začala si užívat života naplno: chlast, bazuky atd.

Přečti si  Platinu z Ratchet and Clank: Rift Apart můžete získat během jednoho průchodu hrou

Sharky Boshaw

V jeho rodném listě stojí: Charlemagne Victor Boshaw IV, ale upřednostňuje to, když mu říkáš Sharky. Jeho nadřízený mu říká sériový žhář, ale upřednostňoval termín “nadšenec do požáru”.  To vedlo i k tomu, že byl vyzván k připojení se ke kultu, kde se měl vydat cestou k lepšímu životu. Když zjistil, že lepší život zahrnuje mučení a vymývání mozků, Sharky se rozhodl proti kultu bojovat .

Fangs for Hire

Boomer

Boomer je bývalý regionální vítěz v lovu ptáků. Po úspěšné kariéře se musel spokojit s tím, že stráví odchod do důchodu u majitele Rae-Raeovy na dýňové farmě. Do života mu však vstoupil Kult a vzal mu jeho rodinu. Boomer však zůstává věrným společníkem těch, kterým může důvěřovat, a je vždy připraven využít jeho horlivých smyslů k tomu, aby uškodil kultu.

V této kategorii jsou ještě Peaches a Cheeseburger, ovšem o nich zatím nic nevíme.

Far Cry 5 vychází na PC, PS4 a Xbox One 27.března.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno