Ne, opravdu se nejedná o zkopírovanou novinku vydanou před pár měsíci a martyrium s obsazením režisérského postu stále přetrvává, respektive se opakuje.

Zajímavé na všech těch rošádách je, že ani přesto se nemluví o odložení natáčení a počáteční datum (někdy začátek roku 2020) se stále bere za platné.

V pořadím již 6. “šťastlivcem”, který si bezprostředně po Danu Trachtenbergovi vyzkouší, jak tvrdá je režisérská Uncharted sesle, je Travis Knight. Ten má na svém kontě například spin-off Transformers: Bumblebee a v pozicích animátora nebo producenta se podílel i na další slušné řádce filmových snímků. Uvidíme, jak vše bude dále postupovat a jestli filmové Uncharted je, či není prokleté.

2 KOMENTÁŘE

  1. No uz teraz je to odsudene na prepadak…bude to picovina zasa ako skoro vsetky filmy podla hier ..totalna zbytocnost ked rezo si ide svoje o hre vie hovno a tlaci tam same nezmyselne sracky co vypadli z jeho tupej lebene a nazve to uncharted 😀 nikdy sa to nepriblizi k uspechu hry pretoze ta hra je uplny masterpiece a toto bude dalsi prepadacik co sa pripoji k svojim druhom tam niekde hlboko dolu v priepasti zabudnutia 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno