Společnost Square Enix spustila oficiální web pro nejnovější titul ze série Final Fantasy, a to FINAL FANTASY XVI.

Web odhaluje nový keyart této RPG hry (role playing game), v níž vystupuje hlavní postava Cliv Rosfield, stejně jako soubor ilustrací postav, které nabízejí pohled na spojení mezi nimi. Najdeme zde také hlubší pohled na prostředí hry jako je komplexní říše Vilisthea, země požehnaná světlem mateřských krystalů – třpytivě křišťálových hor, které se tyčí nad světem pod nimi.

FINAL FANTASY XVI přenese hráče do světa, kde jsou Eikony mocní a smrtící tvorové, kteří sídli v Dominantech – jedinečný muž nebo žena, kteří jsou požehnání schopností dovolávat se jejich obávané síly. Příběh sleduje Cliv Rosfielda, mladého muže oddaného svému meči, který je označen jako First Shield of Rosaria, jenž má ochránit svého mladšího bratra Joshuu – Dominanta Fénixe. Nečekané události postavily Cliva na temnou a nebezpečnou cestu k pomstě. Další informace o postavách naleznete na oficiálních stránkách.

Přečti si  Generální ředitel Activision Blizzard Bobby Kotick souhlasil se snížením základního platu a ročního bonusu o 50%, zatímco jeho smlouva byla prodloužena do 31. března 2023

FINAL FANTASY XVI je RPG hra pro jednoho hráče, která bude vycházet pro PlayStation 5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno