Servery Fortnite se probrali z krátkého spánku, do kterého je uvedl samotný Epic Games. Důvodem nebylo nic jiného než velký update, který do hry přináší hromadu novinek. Máme pro vás seznam těch nejdůležitějších.

Nový Battle Pass

Jak je již téměř zvykem, Battle Pass přináší do hry velké množství odměn, které si hráči odemykají plněním úkolů a levelováním. Battle Pass v Season 4 není výjimkou, ba naopak přináší do hry další novinky. Základní verze Battle Passu stojí 950 V-bucks. Za 2800 V-bucks si pořídíte Battle Pass s 30-ti levelovým bonusem. Jednou z nových odměn je možnost posprejovat jakýkoliv předmět ve hře vaším tagem. 4. sezóna se nese v duchu superhrdinů a tak se můžete těšit na pár takto tématicky zaměřených oblečku, batůžků, krumpáčů a gliderů.

 

Týdenní challenge

Mírného vylepšení se hráči dočkali i v sekci Challenges. Čeká nás, stejně jako minule, 10 týdnů dlouhá sezóna, kdy každý týden bude k dispozici nová sada úkolů. Nově zde máme sady úkolů BlockBuster a Carbide. V první jmenované je vaším úkolem splnit všechny úkoly, které budou v Season 4 k dispozici. Odměnou vám legendární hrdina. Carbide je zaměřen čistě na vaše levelovaní. Za něj dostanete součástky obleku, které si můžete připevnit na vaše stávající hrdiny.

Nové lokace a úpravy na mapě

Z historie víme, že tam, kde dopadne meteorit, nezůstane kámen na kameni. Jinak tomu není ani zde ve Fortnite. Dříve se spekulovalo o tom, zda meteorit dopadne na Tilted Towers nebo na Dusty Depot. Realita je trochu jiná než všichni očekávali. Hlavní meteorit dopadl na Dusty Depot. Jeho úlomky ale dopadali i jinam a způsobili zkázu jak v Tilted Tower, tak i např. v Moisty Mire. Některé lokace, jako např. továrny nedaleko Dusty Depot, zmizely z mapy úplně. Na mapě však najdeme lokace nové. Více informací a fotografie nových lokací vám přineseme v některém z příštích článků.

Přečti si  Blizzard za poslední 3 roky ztratil 29% své hráčské základny

Nevíte, kde co najít a jak splnit daný úkol? Rady a návody najdete vždy na našem webu v sekci Fortnite.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno