Den „D“ je tady – Forza Horizon 4 je právě v prodeji ve verzi pro Xbox One a Windows 10 a dostupná je také v rámci programu Xbox Game Pass.

Jeho předplatitelé mohou začít hrát standardní edici Forza Horizon 4 a dále se bavit u více než stovky další skvělých her pro Xbox včetně exkluzivních titulů, a to za jediný nízký měsíční poplatek.

Digitální balíček Forza Horizon 4 Ultimate Edition je v prodeji od minulého pátku, přičemž hra celosvětově vychází dnes, 2. října. Ultimate Edition rovněž zahrnuje předplatné Car Pass, členství pro VIP, balíček aut Formula Drift, balíček aut Day One a dvě herní rozšíření, která budou dostupná po svém vydání.* Od 2. října bude hra také dostupná v rámci předplatného Xbox Game Pass, kde jeho členové získají Standard Edition s možností zakoupení obsahu Ultimate Edition ke stažení za sníženou cenu.

Společnost Microsoft rovněž připravila tradiční speciální edice konzole Xbox s tematikou hry Forza Horizon 4:

  • Xbox One X 1 TB s hrami Forza Horizon 4 a Forza Motorsport 7
  • Xbox One S 1 TB s hrou Forza Horizon 4
Přečti si  Sony momentálně vyvíjí přes 25 PS5 exkluzivit

 U příležitosti celosvětového vydání hry Forza Horizon 4 pozval Xbox Kena Blocka, jezdce stáje Hoonigan Racing Division, který se proslavil mimořádně úspěšnou sérií videí Gymkhana, aby to pořádně rozpálil se svým Fordem Mustangem Hoonigan „Hoonicorn“ RTR V2 o výkonu 1400 koňských sil na perfektně udržovaných trávnících světoznámého venkovského sídla Goodwood Estate.

Kenově adrenalinové jízdě po pozemcích Goodwoodu „neunikla“ vstupní brána, dým od pneumatik se možná ještě teď vznáší okolo tří nebohých Mini a Spitfire z 2. světové války obkroužily černé donuty. Zkusil svézt i Hafþóra Björnssona (Hafþór je držitelem titulu pro Nejsilnějšího muže světa a představitel Hory ze seriálu Hry o trůny), ale 206 cm měřící borec se do jeho auta prostě nevlezl!

Ken Block k tomu poznamenal: „Nepoštěstí se vám každý den udělat si donut s Hoonicornem okolo stíhačky Spitfire nebo pocuchat trávníky v Goodwood Estate, ale k vydání hry ‚Forza Horizon 4‘ si neumím představit nic lepšího. Jenom mě mrzí, že jsem nemohl svézt Hafþóra!

Ralph Fulton, kreativní ředitel Playground Games, čili studia stojícího za vývojem celé série Forza Horizon, prohlásil: „Jako britské studio nás nesmírně těší, že Forza Horizon zavítala ‚domů‘, do Velké Británie. No a kde lépe oslavit vydání naší nové hry než v kolébce britské automobilové kultury, tady v Goodwoodu? To, že tu dnes u příležitosti startu prodeje edice Ultimate máme Kena Blocka, je splněným snem.

Přečti si  Jim Ryan uvádí, že problémy s dodávkami PS5 by mohly být vyřešeny do konce tohoto roku

Block a jeho Hoonicorn však byli jen jednou z částí goodwoodského programu k vydání hry Forza Horizon 4. Zahrnoval i sérii dalších hrou inspirovaných akcí, jako bylo například ‚Country Lane Driving‘ přes pozemky Goodwood Estate nebo ‚Four Seasons Rally‘ po legendárních trasách obsažených ve Forza Horizon 4. Podívejte se na celé video z jízdy.

Ford Mustang ‚Hoonicorn‘ Kena Blocka je rovněž jedním ze 450 aut ve Forza Horizon 4, které si hráči mohou vyzkoušet na pozadí scenérií Velké Británie v ohromujícím nativním rozlišení 4K s podporou HDR a stát se superhvězdami Festivalu Horizon na konzolích Xbox One a PC s Windows 10.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno