Rok 2019 již klepe na dveře a je tak ta správná chvíle se ohlédnout za rokem letošním. Rok 2018 byl skvělý nejen pro gaming, ale i pro náš web GamePress. Vás, jako našich čtenářů, si vážíme na celé práci nejvíce. Vše co děláme, ať už to jsou recenze, rozhovory, novinky nebo soutěže, děláme právě pro Vás.

A právě konec roku je tou nejvhodnější dobou k tomu, abychom se také dozvěděli něco od vás. My v redakci víme, co se nám líbí a díky stovkám komentářů a zpráv tušíme i co se líbí vám. Vzhledem k tomu, že se snažíme věci dělat odlišně, tak i naše Volba hráčů je tak trochu jiná. Samozřejmě nás zajímá jaká hra je podle vás ta nejlepší, nebo na kterou se v příštím roce těšíte nejvíce, ale mnohem více chceme vědět jakého hrdinu, hrdinku NPC, záporáka atd. byste zvolili letos jako nejlepší. O výsledek hlasování se s vámi pochopitelně po jeho skončení podělíme.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

Vyplnění vám zabere přibližně dvě minuty, za které vám na oplátku nabízíme možnost vyhrát něco málo z naší redakční skříně. Z obdržených platných hlasů bude vylosováno 5 hlasujících, kteří od nás obdrží speciální Far Cry 5 merch.

Hlasování končí 30.12. 2018

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno