Není pochyb o tom, že spousta fanoušků Obsidian Entertainment se těší na aktuálně připravované akční RPG  The Outer Worlds.

A aby fanoušci získali lepší představu o této hře, tak studio na PAX East 2019 uvolnilo více než 20 minutové gameplay video z alfa verze, které zahrnuje pohled na boj, zbraně, možnosti dialogů a další.

Gameplay pochází ze lokace Byzantium, což je jedno z mnoha míst v tomto otevřeném světě The Outer Worlds, které je popsáno jako „město elity“.

Záběry také nabízejí pohled na rabování, stejně jako na další svobodné aktivity, které hra poskytne. Během boje budou moci hráči používat unikátní zbraně, jako je například Mandibular Rearranger, což je vědecky vytvořený melee obušek, který zmenšuje nebo zvětšuje obličeje zasažených NPC.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

Další nač se vývojáři v demu zaměřili, jsou dialogy. Dialogový systém The Outer Worlds poskytuje hráčům více možností pro odpovědi během konverzací.

Doufejme, že se v nadcházejících měsících dozvíme oficiální datum vydání, jelikož ukázka představuje vskutku slibně vyhlížející titul.

The Outer Worlds je aktuálně ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One. 

https://youtu.be/6ixpOzeeTZs

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno