Herní vydavatel Curve Digital nedávno oznámil nové akční kyberpunkové RPGčko The Ascent, na kterém pracují vývojáři ze studia Neo Giant. Na video ze hry se můžete podívat v novince.

Toto malé nezávislé studio, ve kterém pracuje pouze jedenáct vývojářů, právě vypustilo do světa 12 minut dlouhé gameplay video z jejich připravované hry The Ascent. Možná, že toto studio ani neznáte, ale vězte, že se jedná o zkušené borce, kteří v minulosti pomáhali například na vývoji hry DOOM nebo Gears of War.

Hlavní postavou hry je zaměstnanec megakorporace The Ascent Group, jež má pod palcem jednu ze čtvrtí města na planetě Veles. Tato společnost ale znenadání zkrachuje a společně s tímto krachem začnou ve městě selhávat různé bezpečnostní systémy a přirozeně tedy nikdo neví, co se s městem děje. Tím, kdo by měl tuto záhadu vyřešit, je právě zmíněný zaměstnanec této společnosti, který se vydá zjistit, co se stalo.

Přečti si  Zamíří Sunset Overdrive na konzole PlayStation?

Hra The Ascent je oznámena pro PC a konzole Xbox Series X a Xbox One. Zatím není jasné, zda vyjde i na další platformy. Až se dozvíme více, budeme vás informovat.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno