Geoff Keighley se vrátí, aby produkoval a hostil zahajovací program Gamescomu, který bude obsahovat „oznámení her, světové premiéry a další na obrovské scéně“.

Začátkem tohoto roku bylo oznámeno, že Gamescom se vrátí jako hybridní fyzická a digitální událost letos v srpnu, přičemž akce se bude konat od 24. srpna do 28. srpna. Do zahájení akce zbývá necelý měsíc a tak se začínají objevovat podrobnější informace.

Například, jak se očekávalo, bylo oznámeno, že se také vrátí každoroční zahajovací show Gamescom, Gamescom Opening Night Live. Nedávno na Twitteru Geoff Keighley, který se vrátí jako moderátor a producent, oznámil, že show je naplánována na úterý 23. srpna, noc před začátkem Gamescomu. Očekávejte „noc herních oznámení, světové premiéry a další“ pro to, co bude fyzická událost s opět přítomným publikem.

Až dosud společnosti jako MicrosoftBandai Namco a Ubisoft potvrdily, že se letos Gamescomu do určité míry zúčastní, i když na druhou stranu Nintendo a Sony potvrdily, že se nezúčastní. Událost a všechny její největší příběhy budeme samozřejmě pokrývat, přímo z místa konání, takže zůstaňte s námi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno