Těsně před vydáním Gears 5 bylo potvrzeno, že Dave Bautita bude ve hře pod svým názvem „Batista“.

Gears 5 přidává Batistu jako součást crossover propagace s WWE Clash of Champions pay-per-view a nyní mohou hráči hráči Batistu konečně ve hře odemknout.

Když  byl Batista poprvé oznámen pro Gears 5, nebylo jasné, zda to bude jeho vlastní výrazný charakter, nebo jestli se bude jednat jen o skin pro Marcuse Fenixe. To je již zcela jasné a Batista je jen skin, který je dostupný prostřednictvím přizpůsobení Marcusova charakteru. Navíc má Batista i Marcusovy Ultimate schopnosti a statistiky. 

Abyste odemknuli Batistu ve hře, musíte udělat jediné, prostě jen hrát Gears 5 od nynějška až do 28. října. Každý, kdo tak učiní, bude mít Batistu v nabídce přizpůsobení Marcuse. V tuto chvíli si nejsme jisti, zda bude Batista k dispozici po tomto datu jako placené DLC, nebo ne.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

The Animal byl přidán do hry kvůli filmu Gears of War. Není žádným tajemstvím, že Batista chce být ve filmu Gears of War jako Marcus Fenix, protože roky aktivně bojuje za tuto roli na sociálních sítích. Film se nyní připravuje, ale zatím nebylo odhaleno herecké obsazení, takže není jisté, zda se v něm nakonec Batista jako Marcus objeví. 

Gears 5 je nyní k dispozici pro PC a Xbox One.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno